Resultaten


Wijzig groeperingShow all • 2018 • 2017 • 2016 
21-10-18
De Meute Lanaken
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS144Lieke
Cindy SCHOONBROOD125Nora
Erwin ERDBRUGGEN 120Jai
DebJan WILLEMS97Crossi
Karina ROUMA 94Leroy
GP1Heidi KOOPMANS90Charlie
DebJoey VAN DEN HEUVEL89Dina
Lore LENOIR89Gust
Marcel SCHRIJVERS89Ona
GP1Anais PHILIPPENS89Nora
Ken JANSSEN89Zeno
LORE LENOIR (*)73Tess
DebHein JACOBS73Ozzy
14-10-18
Lupus
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD115Nora
Sylvia DIRKS107Lieke
Deb1Jan WILLEMS100Crossi
GP2Erwin ERDBRUGGEN 99Jai
DebJoey VAN DEN HEUVEL91Dina
Karina ROUMA 90Leroy
GP1Ken JANSSEN87Zeno
Christoffe COOSEMANS 83Lidlfinley
Heidi KOOPMANS80Charlie
Anais PHILIPPENS77Nora
07-10-18
Lihos Genk
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD135Nora
Sylvia DIRKS130Lieke
Erwin ERDBRUGGEN 128Jai
Deb2Jan WILLEMS98Crossi
Karina ROUMA 93Leroy
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
DebLore LENOIR91Gust
GP1Anais PHILIPPENS91Nora
Peter VOORTMANS90Myra
Heidi KOOPMANS86Charlie
Ken JANSSEN85Zeno
DebJoey VAN DEN HEUVEL71Dina
Ivo BREBELS 61Cannoe
06-10-18
Kontich
Class#NamePointsHond
GP1Heidi KOOPMANS90Charlie
30-09-18
Limburgs Kampioenschap
Tongeren
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS (*)143Lieke
Cindy SCHOONBROOD136Nora
GP12Sylvia DIRKS96Willem
DebJan WILLEMS95Crossi
Anais PHILIPPENS93Nora
GP1Ken JANSSEN88Zeno
Heidi KOOPMANS84Charlie
Christoffe COOSEMANS 82Lidlfinley
DebDonia MILIS80Simba
Erwin ERDBRUGGEN 78Q Angel
GP1Peter VOORTMANS71Myra
Jan WILLEMS (*)68
29-09-18
Rochefort
Class#NamePointsHond
GP1Heidi KOOPMANS91Charlie
22-09-18
Flemalle
Class#NamePointsHond
DebJoey VAN DEN HEUVEL90Dina
16-09-18
Hanuit
Class#NamePointsHond
DebJoey VAN DEN HEUVEL91Dina
GP1Heidi KOOPMANS88Charlie
16-09-18
Neerpelt
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD137Nora
Sylvia DIRKS133Lieke
Erdbruggen ERWIN (*)131Jai
Deb2Jan WILLEMS98Crossi
Erwin ERDBRUGGEN 93Q Angel
Karina ROUMA 83Leroy
GP1Ken JANSSEN83Zeno
DebMarcel SCHRIJVERS75Ona
15-09-18
Arendonk
Class#NamePointsHond
GP1Heidi KOOPMANS88Charlie
09-09-18
DEELNAME GROTE PRIJS BELGIË ! PROFICIAT SYLVIA !!
Luik
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKSWILLEM
02-09-18
Kriekel Houthalen
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS140Lieke
GP1Anais PHILIPPENS96Nora
GP2Cindy SCHOONBROOD75Nora
02-09-18
Boirs
Class#NamePointsHond
DebJoey VAN DEN HEUVEL93Dina
Heidi KOOPMANS92Charlie
Erwin ERDBRUGGEN 89Q Angel
01-09-18
Houthalen
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 92Cannoe
Marcel SCHRIJVERS74Ona
01-09-18
Akela
Class#NamePointsHond
DebKarina ROUMA 94Leroy
Joey VAN DEN HEUVEL92Dina
Erwin ERDBRUGGEN 88Q Angel
26-08-18
Vlijtingen
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD144Nora
Sylvia DIRKS (*)139Lieke
Erdbruggen ERWIN (*)107Jai
Deb3Jan WILLEMS99Crossi
GP1Ken JANSSEN92Zeno
DebMarcel SCHRIJVERS91Ona
Anais PHILIPPENS90Nora
Erwin ERDBRUGGEN 85Q Angel
Karina ROUMA 84Leroy
GP1Sylvia DIRKS77Willem
Christoffe COOSEMANS 73Lidlfinley
25-08-18
Meerhout
Class#NamePointsHond
DebJoey VAN DEN HEUVEL87Dina
GP1Heidi KOOPMANS69Charlie
19-08-18
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
GP23Cindy SCHOONBROOD147Nora
Erwin ERDBRUGGEN 118Jai
GP1Christoffe COOSEMANS 92Lidlfinley
DebKarina ROUMA 91Leroy
GP1Ken JANSSEN91Zeno
DebJoey VAN DEN HEUVEL88Dina
Donia MILIS84Simba
GP1Anais PHILIPPENS68Nora
DebMariska DANIëLS45
19-08-18
Westerlo
Class#NamePointsHond
GP1Heidi KOOPMANS94Charlie
18-08-18
Olmenhof
Class#NamePointsHond
GP1Christoffe COOSEMANS 91Lidlfinley
DebHein JACOBS85Ozzy
GP1Heidi KOOPMANS78Charlie
15-08-18
Stevoort
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS99Nora
05-08-18
Mol
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD142Nora
Sylvia DIRKS (*)122Lieke
GP1Sylvia DIRKS90Willem
Ken JANSSEN87Zeno
LORE LENOIR (*)82Tess
DebLore LENOIR76Gust
29-07-18
Tielt
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS96Willem
23-07-18
Sint - Truiden
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD147Nora
Erwin ERDBRUGGEN 110Jai
Sylvia DIRKS (*)106Lieke
GP11Sylvia DIRKS (*)97Willem
Jan WILLEMS93Crossi
Ken JANSSEN89Zeno
DebAnais PHILIPPENS89Nora
85Pipa
84Gust
Donia MILIS80Simba
GP1 LORE LENOIR (*)71Tess
DebKarina ROUMA 64Leroy
62Troy
21-07-18
Brasschaat
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS91Willem
15-07-18
Arlon
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS97Willem
08-07-18
Leuven
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 131Jai
DebAnais PHILIPPENS96Nora
Donia MILIS93Simba
GP13Sylvia DIRKS (*)92Willem
DebLore LENOIR89Gust
GP1Ken JANSSEN84Zeno
Jan WILLEMS81Crossi
DebKarina ROUMA 80Lereoy
GP1 LORE LENOIR (*)59Tess
01-07-18
Dapperen
Class#NamePointsHond
GP11Christoffe COOSEMANS 98Lidlfinley
DebAnais PHILIPPENS90Nora
Donia MILIS82Simba
01-07-18
Wiekevorst
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS92Willem
24-06-18
Ranst
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS94Willem
Ken JANSSEN89Zeno
23-06-18
Meerhout
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD113Nora
GP13Sylvia DIRKS99Willem
17-06-18
DTC Tongeren
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 137Jai
Cindy SCHOONBROOD104Nora
DebKarina ROUMA 94Leroy
86Troy
Donia MILIS86Simba
84Pipa
Lore LENOIR69Gust
GP1Christoffe COOSEMANS 63Lidlfinley
17-06-18
Senzeille
Class#NamePointsHond
GP13Sylvia DIRKS99Willem
10-06-18
Hobo Opglabbeek
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 139Jai
Deb2Anais PHILIPPENS98Nora
BrevetMariska DANIëLS98
GP12Sylvia DIRKS97Willem
DebKarina ROUMA 94Leroy
91Troy
GP1Ken JANSSEN91Zeno
DebMarcel SCHRIJVERS88Ona
Donia MILIS87Simba
03-06-18
Heusden
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 128Jai
Sylvia DIRKS (*)100Lieke
DebAnais PHILIPPENS97Nora
GP12Sylvia DIRKS97Willem
Deb95Troy
GP1Christoffe COOSEMANS 95Lidlfinley
Ken JANSSEN87Zeno
DebKarina ROUMA 85Leroy
84Pipa
27-05-18
Lommel
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS (*)122Lieke
Deb1Anais PHILIPPENS99Nora
GP1Sylvia DIRKS94Willem
DebLore LENOIR89Gust
87Pipa
GP1Ken JANSSEN86Zeno
Deb85Troy
GP1Jan WILLEMS81Crossi
21-05-18
Berloz
Class#NamePointsHond
GP13Sylvia DIRKS93Willem
Jan WILLEMS92Crossi
20-05-18
Geebets
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS (*)110Lieke
Deb3Anais PHILIPPENS97Nora
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
DebDonia MILIS84Simba
GP1Sylvia DIRKS84Willem
Ken JANSSEN76Zeno
13-05-18
Rijkevorsel
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS89Willem
06-05-18
Crisnee
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 129Jai
DebAnais PHILIPPENS95Nora
GP1Sylvia DIRKS93Willem
Christoffe COOSEMANS 85Lidlfinley
DebKarina ROUMA 82Leroy
02-05-18
Herentals
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS89Willem
Jan WILLEMS81Maska
Ken JANSSEN68Zeno
29-04-18
Faymonville
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS98Nora
GP1Sylvia DIRKS96Willem
Ken JANSSEN86Zeno
22-04-18
Schoten
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS97Nora
GP14Sylvia DIRKS95Willem
Jan WILLEMS93Maska
Ken JANSSEN86Zeno
21-04-18
Glabbeek
Class#NamePointsHond
DebDonia MILIS88Simba
15-04-18
Terbiest
Class#NamePointsHond
GP2Sylvia DIRKS (*)144Lieke
Cindy SCHOONBROOD125Nora
Erwin ERDBRUGGEN 111Jai
GP1Anais PHILIPPENS97Nora
Ken JANSSEN97Zeno
Christoffe COOSEMANS 96Lidlfinley
Deb91Pipa
Karina ROUMA 88Leroy
87Troy
Donia MILIS83Simba
GP1Sylvia DIRKS80Willem
DebHein JACOBS61Ozzy
13-04-18
Terbiest
Class#NamePointsHond
BrevetPeter VOORTMANS97
Erwin ERDBRUGGEN 93Q' Angel
08-04-18
Boirs
Class#NamePointsHond
GP12Sylvia DIRKS142Lieke
GP2Jan WILLEMS (*)137Maska
Erwin ERDBRUGGEN 133Jai
Brevet1Jan WILLEMS99Crossi
Erdbruggen ERWIN (*)97Q'Angel
02-04-18
Crecou
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS98Nora
Donia MILIS92Simba
GP1Sylvia DIRKS92Willem
01-04-18
Hasselt
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS99Willem
Deb93Pipa
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
Ken JANSSEN90Zeno
Deb88Troy
GP1Lore LENOIR87Tess
Lore LENOIR87Tess
DebDonia MILIS85Simba
83Tess
25-03-18
Zonhoven
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS96Willem
DebIvo BREBELS 88Cannoe
Donia MILIS88Simba
18-03-18
Zutendaal
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS100Nora
Karina ROUMA 95Leroy
Donia MILIS95Simba
94Tess
92Pipa
Ivo BREBELS 92Cannoe
91Troy
Marcel SCHRIJVERS83Ona
Hein JACOBS82Ozzy
17-03-18
Zutendaal
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 115Jai
GP1Peter VOORTMANS90Myra
Ken JANSSEN86Zeno
11-03-18
Peer
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS96Nora
Karina ROUMA 95Leroy
92Pipa
GP1Peter VOORTMANS89Myra
Deb87Troy
GP1Ken JANSSEN87Zeno
Sylvia DIRKS84Willem
Lore LENOIR70Tess
GP2Erwin ERDBRUGGEN
04-03-18
Lummen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 119Jai
Deb93Troy
Anais PHILIPPENS91Nora
Ivo BREBELS 90Cannoe
89Pipa
GP1Sylvia DIRKS89Willem
Peter VOORTMANS83Myra
DebDonia MILIS76Simba
GP1Christoffe COOSEMANS 68Lidlfinley
24-02-18
Roedel
Class#NamePointsHond
Deb1Anais PHILIPPENS100Nora
GP1Peter VOORTMANS92Myra
DebIvo BREBELS 89Cannoe
18-02-18
Mol
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS84Willem
Ken JANSSEN76Zeno
Peter VOORTMANS76Maya
Lore LENOIR66Tess
27-01-18
Pulle
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS93Nora
21-01-18
'T Kruierke
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS97Nora
Anais PHILIPPENS97Nora
Donia MILIS92Simba
Donia MILIS92Simba
06-01-18
Limburgse Interclub
Heusden
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS99Nora
96Pipa
GP1Ken JANSSEN96Zeno
Sylvia DIRKS95Willem
Heidi NISEN91Simba
Deb91Troy
Karina ROUMA 89Leroy
Ivo BREBELS 78Cannoe
GP1Peter VOORTMANS68Maya
19-11-17
Merksplas
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS94Willem
11-11-17
Terloght
Class#NamePointsHond
Deb2Anais PHILIPPENS100Nora
Donia MILIS91Simba
91Pipa
GP1Peter VOORTMANS87Myra
DebKarina ROUMA 81Leroy
GP1Ken JANSSEN78Zeno
Sylvia DIRKS78Willem
Deb72Troy
01-11-17
Berloz
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS98Nora
29-10-17
De Bilzerse viervoeters
Bilzen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 120Jai
Deb4Marcel SCHRIJVERS96Ona
95Pipa
GP1Peter VOORTMANS94Myra
DebAnais PHILIPPENS92Nora
Karina ROUMA 91Leroy
GP1Ken JANSSEN91Zeno
Deb90Troy
GP1Sylvia DIRKS88Willem
Christoffe COOSEMANS 82Lidlfinley
22-10-17
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 132Jai
GP1Sylvia DIRKS97Willem
DebAnais PHILIPPENS95Nora
GP1Ken JANSSEN92Zeno
Deb87Pipa
Karina ROUMA 86Leroy
80Troy
GP1Peter VOORTMANS79Myra
16-10-17
Halen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 119Jai
DebAnais PHILIPPENS97Nora
Donia MILIS93Simba
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
Deb90Pipa
GP1Sylvia DIRKS89Willem
DebKarina ROUMA 81Leroy
79Troy
GP1Ken JANSSEN74Zeno
14-10-17
Hobo Opglabbeek
Class#NamePointsHond
Overgang3Antonia
2Danny
1
Deb3Karina ROUMA Leroy
2Marcel SCHRIJVERSOna
1Ivo BREBELS Cannoe
GP13Sylvia DIRKSWillem
2Ken JANSSENZeno
1Cindy SCHOONBROODNora
08-10-17
Lihos
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 135Jai
DebDonia MILIS95Simba
Marcel SCHRIJVERS95Ona
Ivo BREBELS 94Cannoe
Anais PHILIPPENS93Nora
GP1Christoffe COOSEMANS 91Lidlfinley
Ken JANSSEN86Zeno
DebKarina ROUMA 82Leroy
Hein JACOBS76Ozzy
01-10-17
Lommel
Class#NamePointsHond
Deb3Sylvia DIRKS99Willem
GP11Cindy SCHOONBROOD99Nora
Ken JANSSEN86Zeno
DebDonia MILIS85Simba
GP1Christoffe COOSEMANS 83Lidlfinley
24-09-17
Belgian Winner
Lihos
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS91Willem
17-09-17
Neerpelt
Class#NamePointsHond
Deb4Marcel SCHRIJVERS90Ona
GP1Sylvia DIRKS88Willem
Deb87Pipa
86Troy
GP1Ken JANSSEN63Zeno
Christoffe COOSEMANS 61Lidlfinley
DebKarina ROUMA 54Leroy
17-09-17
Hannuit
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS92Nora
10-09-17
Beker van België
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD81Nora
03-09-17
Boirs
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS96Nora
GP1Sylvia DIRKS90Willem
02-09-17
Houthalen
Class#NamePointsHond
Deb1Anais PHILIPPENS98Nora
Ivo BREBELS 88Cannoe
Hein JACOBS65Ozzie
27-08-17
Vlijtingen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 143Jai
DebAnais PHILIPPENS94Nora
GP1Cindy SCHOONBROOD93Nora
Deb90Pipa
88Troy
Donia MILIS86Simba
Karina ROUMA 83Leroy
GP1Ken JANSSEN82Zeno
Sylvia DIRKS74Willem
Christoffe COOSEMANS 72Lidlfinley
Peter VOORTMANS66Myra
20-08-17
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 108Jai
DebAnais PHILIPPENS96Nora
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
DebDonia MILIS90Simba
GP1Ken JANSSEN88Zeno
Deb85Pipa
Karina ROUMA 82Leroy
GP1Cindy SCHOONBROOD79Nora
Deb71Troy
GP1Peter VOORTMANS67Myra
19-08-17
Olmenhof
Class#NamePointsHond
DebAnais PHILIPPENS95
GP1Christoffe COOSEMANS 86Lidlfinley
06-08-17
Mol
Class#NamePointsHond
GP13Cindy SCHOONBROOD97Nora
05-08-17
Belgian Winner
Schalkse
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS99Willem
30-07-17
Tielt
Tielt
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS100Willem
Donia MILIS98Simba
GP1Cindy SCHOONBROOD97Nora
DebKarina ROUMA 89Leroy
GP1Ken JANSSEN63Zeno
23-07-17
Sint Truiden
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 136Jai
Deb1Sylvia DIRKS99Willem
GP13Sylvia DIRKS (*)97Lieke
DebKarina ROUMA 85Leroy
83Troy
Marcel SCHRIJVERS81Ona
81Pipa
GP1Cindy SCHOONBROOD81Nora
Ken JANSSEN77Zeno
Deb77Tess
GP1Lore LENOIR63Tess
Peter VOORTMANS59Maya
21-07-17
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD96Nora
09-07-17
Leuven
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 99Jai
GP11Cindy SCHOONBROOD97Nora
DebSylvia DIRKS92Willem
GP1Ken JANSSEN90Zeno
DebDonia MILIS89Simba
Karina ROUMA 73Leroy
02-07-17
Wimpsele
Class#NamePointsHond
GP12Cindy SCHOONBROOD95Nora
24-06-17
Meerhout
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Nora
18-06-17
DTC Tongeren
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Nora
DebSylvia DIRKS96Willem
GP1Christoffe COOSEMANS 92Lidlfinley
Jan WILLEMS90Maska
GP2Erwin ERDBRUGGEN 89Jai
Deb78Pipa
Karina ROUMA 78Leroy
GP1Ken JANSSEN71Zeno
Deb69Troy
68Tess
11-06-17
Hobo
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
DebDonia MILIS93Simba
Ivo BREBELS 88Cannoe
Marcel SCHRIJVERS87Ona
Hein JACOBS67Ozzy
Joey VAN DEN HEUVELBerschka
04-06-17
Selectie Winner
Liereman
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS98Willem
04-06-17
Heusden
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD98Nora
Jan WILLEMS98Maska
GP2Erwin ERDBRUGGEN 89Jai
GP1Ken JANSSEN85Zeno
Deb74Tess
72Pipa
GP1Christoffe COOSEMANS 71Lidlfinley
DebKarina ROUMA 69Leroy
GP1Peter VOORTMANS59Maya
Deb57Troy
Joey VAN DEN HEUVEL42Berschka
03-06-17
Eksel
Class#NamePointsHond
GP1Christoffe COOSEMANS 94Lidlfinley
DebJoey VAN DEN HEUVEL49Berschka
28-05-17
Lommel
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 134Jai
GP12Cindy SCHOONBROOD99Nora
BrevetLore LENOIR92Gust
DebKarina ROUMA 88Leroy
87Troy
87Pipa
Marcel SCHRIJVERS86Ona
GP1Christoffe COOSEMANS 77Lidlfinley
Peter VOORTMANS72Maya
DebJoey VAN DEN HEUVEL71Berschka
GP1Ken JANSSEN55Zeno
28-05-17
Selectie Winner
Waarschoot
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS95Willem
22-05-17
Geebets
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 135Jai
GP11Jan WILLEMS98Maska
DebDonia MILIS94Simba
GP1Ken JANSSEN94Zeno
Cindy SCHOONBROOD87Nora
DebKarina ROUMA 81Leroy
GP1Christoffe COOSEMANS 74Lidlfinley
20-05-17
Selectie Winner
Gerpinnes
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS97Willem
14-05-17
Selectie Winner
Plombiere
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 126Jai
DebSylvia DIRKS97Willem
GP1Cindy SCHOONBROOD96Nora
Jan WILLEMS92Maska
Deb82Troy
77Pipa
Karina ROUMA 75Leroy
07-05-17
Crisnee
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 140Jai
DebSylvia DIRKS98Willem
GP1Christoffe COOSEMANS 94Lidlfinley
DebKarina ROUMA 88Leroy
GP1Jan WILLEMS88Maska
06-05-17
Selectie Winner
Drie Linden
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS99Willem
01-05-17
Herentals
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD100Nora
Sylvia DIRKS98Maska
Sylvia DIRKS95Willem
Ken JANSSEN89Zeno
23-04-17
Selectie Winner
Schoten
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD65Nora
17-04-17
Selectie Winner
Crecou
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS (*)100Willem
GP1Cindy SCHOONBROOD96Nora
Jan WILLEMS92Maska
16-04-17
Selectie Winner
Melsbroek
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Nora
16-04-17
Terbiest
Terbiest
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 115Jai
DebDonia MILIS93Simba
GP1Christoffe COOSEMANS 93Lidlfinley
Deb81Tess
Karina ROUMA 80Leroy
09-04-17
Selectie Winner
Boirs
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 125Jai
DebSylvia DIRKS (*)95Willem
GP13Cindy SCHOONBROOD95Nora
Jan WILLEMS87Maska
DebKarina ROUMA 82Leroy
Heidi NISEN82Leroy
GP1Christoffe COOSEMANS 78Lidlfinley
02-04-17
Hasseltse Hondenschool
Hasselt
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 112Jai
Deb1Sylvia DIRKS (*)100Willem
GP1Jan WILLEMS94Maska
DebDonia MILIS94Simba
Heidi NISEN93Laika
GP1CINDY SCHOONBROOD (*)93Nora
Christoffe COOSEMANS 92Lidlfinley
DebKarina ROUMA 86Leroy
85Troy
Marcel SCHRIJVERS83Ona
73Pipa
Joey VAN DEN HEUVEL56Berschka
26-03-17
Zonhoven
Class#NamePointsHond
GP1Ken JANSSEN90Zeno
Peter VOORTMANS76Myra
19-03-17
Zutendaal
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS98Willem
Heidi NISEN89Laika
Karina ROUMA 89Leroy
Donia MILIS89Simba
85Pipa
78Troy
77Tess
Hein JACOBS65Ozzy
Joey VAN DEN HEUVEL61Berschka
18-03-17
Zutendaal
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 142Jai
GP12Cindy SCHOONBROOD95Nora
Ken JANSSEN90Zeno
Peter VOORTMANS89Myra
Christoffe COOSEMANS 72Lidlfinley
12-03-17
Peerke
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 131Jai
GP1CINDY SCHOONBROOD (*)96Nora
Deb92Pipa
GP1Jan WILLEMS90Maska
Deb89Tess
GP1Ken JANSSEN85Zeno
DebSylvia DIRKS (*)83Willem
Karina ROUMA 82Leroy
80Troy
GP1Peter VOORTMANS72Myra
11-03-17
Selectie Winner
Mechelen
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS96Willem
GP1Cindy SCHOONBROOD92Nora
05-03-17
Selectie Winner
Lille
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS96Willem
05-03-17
Lummen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 116Jai
GP11CINDY SCHOONBROOD (*)99Nora
Ken JANSSEN90Zeno
DebKarina ROUMA 84Leroy
GP1Peter VOORTMANS80Myra
Deb79Tess
GP1Christoffe COOSEMANS 79Lidlfinley
DebJoey VAN DEN HEUVEL60Berschka
25-02-17
Selectie Winner
Putte
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD96Nora
25-02-17
Selectie Winner
Helchtren
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS100Willem
Joey VAN DEN HEUVEL69Berschka
19-02-17
Mol
Mol
Class#NamePointsHond
GP1Jan WILLEMS98Maska
Cindy SCHOONBROOD97Nora
Ken JANSSEN94Zeno
Peter VOORTMANS89
Lore LENOIR84Tess
Sylvia DIRKS81Lieke
22-01-17
`t Kruierke
Balen
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS (*)99Willem
Karina ROUMA 74Leroy
22-01-17
Selectie Winner
Border Collie club
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD94Nora
07-01-17
Limburgse Interclub
Halen
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS99Willem
GP11Cindy SCHOONBROOD99Nora
Deb1Christoffe COOSEMANS 96Lidlfinley
GP11Erwin ERDBRUGGEN 95Jai
1Sylvia DIRKS (*)95Lieke
Deb193Pipa
10-12-16
Briardclub
Genk
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS100Willem
Karina ROUMA 94Leroy
GP1Erwin ERDBRUGGEN 78Jai
Deb77Pipa
58Lotis
04-12-16
Interclub Mol
Mol
Class#NamePointsHond
GP12Cindy SCHOONBROOD97Nora
2Erwin ERDBRUGGEN 95Jai
2Jan WILLEMS94Maska
20-11-16
Selectie Winner
Merksplas
Class#NamePointsHond
GP12Sylvia DIRKS99Lieke
Cindy SCHOONBROOD97Nora
13-11-16
Selectie Winner
Aarschot
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Nora
Jan WILLEMS97Maska
DebSylvia DIRKS (*)92Willem
GP1Sylvia DIRKS77Lieke
11-11-16
Hoeselt
Class#NamePointsHond
GP12Cindy SCHOONBROOD99Nora
DebSylvia DIRKS98Willem
GP1Erwin ERDBRUGGEN 96Jai
DebDonia MILIS94
GP1Jan WILLEMS92Maska
Sylvia DIRKS (*)91Lieke
Lore LENOIR89Tess
DebMarcel SCHRIJVERS81Ona
Karina ROUMA 75Leroy
74Pipa
69Lotis
GP1Ken JANSSEN55Zeno
GP1Joey VAN DEN HEUVEL
06-11-16
Selectie Winner
Wetteren
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD79Nora
30-10-16
De Bilzerse viervoeters
Bilzen
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS (*)99Willem
GP13Erwin ERDBRUGGEN 97Jai
Jan WILLEMS96Maska
Sylvia DIRKS95Lieke
DebHeidi NISEN92Laika
90Pipa
Marcel SCHRIJVERS87Ona
Karina ROUMA 87Leroy
GP1Ken JANSSEN85Zeno
Deb85Tess
GP1Lore LENOIR69Tess
DebJoey VAN DEN HEUVEL59Berschka
57Aico
Ivo BREBELS Cannoe (Stop )
23-10-16
De meute Lanaken
Lanaken
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS (*)100Willem
GP13CINDY SCHOONBROOD (*)97Nora
Deb90Pipa
Marcel SCHRIJVERS87Ona
Karina ROUMA 87Leroy
GP1Sylvia DIRKS87Lieke
Deb84Tess
Joey VAN DEN HEUVEL82Berchka
GP1Jan WILLEMS80Maska
Deb77Lotis
GP1Erwin ERDBRUGGEN 73Jai
Deb67Aico
GP1Ken JANSSEN62Zeno
Lore LENOIR60Tess
22-10-16
Oefenwedstrijd
Lommel
Class#NamePointsHond
GP12Christoffe COOSEMANS 95Lidlfinley
16-10-16
Halen
Halen
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS99Willem
3Christoffe COOSEMANS 98Lidlfinley
GP11Cindy SCHOONBROOD97Nora
Deb87Tess
Karina ROUMA 87Leroy
GP1Erwin ERDBRUGGEN 86Jai
Lore LENOIR76Tess
Ken JANSSEN74Zeno
Deb73Pipa
71Lotis
09-10-16
Lihos Genk
Genk
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS (*)99Willem
Christoffe COOSEMANS 99Lidlfinley
GP1Cindy SCHOONBROOD94Nora
Jan WILLEMS92Maska
Erwin ERDBRUGGEN 92Jai
Ken JANSSEN89Zeno
DebHeidi NISEN85Laika
Ivo BREBELS 84Cannoe
Karina ROUMA 82Leroy
73Pipa
66Tess
Joey VAN DEN HEUVEL65Berchka
59Aiko
Hein JACOBS55Ozzy
53Lotus
08-10-16
Clubkampioenschap Hobo
Hobo
Class#NamePointsHond
Overgang1
GP12CINDY SCHOONBROOD (*)Nora
1Erwin ERDBRUGGEN Jai
Deb3Ivo BREBELS Cannoe
2Sylvia DIRKSWillem
1Christoffe COOSEMANS Lidlfinley
Recreanten3 ANOUK Mylo
2 FIRMIN
1 JEF
Overgang3Sonja HOLSTEIN
2Lotis
GP13Ken JANSSENZeno
02-10-16
Limburgs kampioenschap
De Roedel Helchteren
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS100Maska
Sylvia DIRKS99Willem
Christoffe COOSEMANS 98Lidlfinley
Cindy SCHOONBROOD97Nora
Lore LENOIR97Tess
Ken JANSSEN94Zeno
94Tess
GP13Erwin ERDBRUGGEN 93Jai
Sylvia DIRKS (*)92Lieke
DebPeter VOORTMANS87Myra
Ivo BREBELS 83Cannoe
25-09-16
BELGIAN WINNER
Beerzel
Class#NamePointsHond
Deb5Jan WILLEMS95Maska
Cindy SCHOONBROOD93Nora
Jan WILLEMS (*)90Maya
18-09-16
Neerpelt
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS97Willem
GP1Cindy SCHOONBROOD96Nora
Erwin ERDBRUGGEN 95Jai
DebKarina ROUMA 94Leroy
GP1Ken JANSSEN82Zeno
Jan WILLEMS82Maska
Deb80Pipa
GP1Sylvia DIRKS (*)77Lieke
Lore LENOIR58Tess
DebHein JACOBS58Ozzy
Joey VAN DEN HEUVEL57Berchka
46Lotis
04-09-16
Boirs
Class#NamePointsHond
Deb3Sylvia DIRKS98Willem
GP12Cindy SCHOONBROOD94Nora
Jan WILLEMS50Maska
03-09-16
Kriekel Houthalen
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 86Cannoe
Hein JACOBS73Ozzy
Joey VAN DEN HEUVEL41Berchka
28-08-16
Vlijtingen
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 94Jai
Sylvia DIRKS (*)93Lieke
Cindy SCHOONBROOD92Nora
DebSylvia DIRKS87Willem
GP1Lore LENOIR80Tess
Deb75Tess
69Lotis
Karina ROUMA 61Leroy
GP1Ken JANSSEN48Zeno
Peter VOORTMANS45
DebJoey VAN DEN HEUVEL45Berchka
39Laika
21-08-16
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS97Willem
GP1CINDY SCHOONBROOD (*)95Nora
Sylvia DIRKS (*)90Lieke
Erwin ERDBRUGGEN 90Jai
Jan WILLEMS (*)89Maska
Deb86Tess
GP1Peter VOORTMANS84
Lore LENOIRTess
15-08-16
Stevoort
Class#NamePointsHond
GP11Sylvia DIRKS96Lieke
DebJan WILLEMS (*)93Maska
Jan WILLEMS93Maya
07-08-16
Moldernete
Moldernete
Class#NamePointsHond
GP11Sylvia DIRKS99Lieke
DebJan WILLEMS98Maska
Cindy SCHOONBROOD98Nora
Jan WILLEMS (*)93Maya
06-08-16
Alken
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD96Nora
Ivo BREBELS 92Cannoe
31-07-16
Kempense Kwispel
Class#NamePointsHond
Deb3Cindy SCHOONBROOD99Nora
Jan WILLEMS (*)97Maska
Jan WILLEMS97Maya
77Tess
31-07-16
Tielt
Tielt
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 85Cannoe
24-07-16
Sint Truiden
Class#NamePointsHond
GP12Sylvia DIRKS100Lieke
Deb2Jan WILLEMS99Maska
Jan WILLEMS (*)92Maya
Cindy SCHOONBROOD91Nora
GP1Erwin ERDBRUGGEN 89Jai
Deb70Tess
10-07-16
Leuven
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD100Nora
3Jan WILLEMS (*)98Maya
Jan WILLEMS96Maska
GP1Sylvia DIRKS94Lieke
26-06-16
Natte neuzen Meerhout
Class#NamePointsHond
Deb4Cindy SCHOONBROOD98Nora
Jan WILLEMS98Maya
DebJan WILLEMS (*)97Maska
Ken JANSSEN94Zeno
82Tess
72
19-06-16
DTC Tongren
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS97Maska
GP1Erwin ERDBRUGGEN 90Jai
DebJan WILLEMS (*)85Maya
Cindy SCHOONBROOD83Nora
GP1Sylvia DIRKS77Lieke
DebKen JANSSEN69Zeno
Hein JACOBS63Ozzy
12-06-16
Hobo Opglabbeek
Class#NamePointsHond
Deb3Ken JANSSEN98Zeno
86
Hein JACOBS75Ozzy
38
11-06-16
Liereman
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS (*)98Maska
Jan WILLEMS97Maya
3Cindy SCHOONBROOD97Nora
GP1Sylvia DIRKS90Lieke
04-06-16
Woef Eksel
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 96Cannoe
Joey VAN DEN HEUVEL60
29-05-16
Lommel
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD98Nora
GP11Sylvia DIRKS98Lieke
2Erwin ERDBRUGGEN 98Jai
DebJan WILLEMS93Maska
Lore LENOIR92Tess
Ken JANSSEN92Zeno
Jan WILLEMS (*)90Maya
Peter VOORTMANS65Nina
Joey VAN DEN HEUVEL47
22-05-16
Geebets
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS (*)100Maska
Cindy SCHOONBROOD95Nora
GP1Sylvia DIRKS89Lieke
08-05-16
Crisnee
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS (*)99Maska
Cindy SCHOONBROOD92Nora
Jan WILLEMS91Maya
GP1Erwin ERDBRUGGEN 90Jai
Sylvia DIRKS90Lieke
DebLore LENOIR70Tess
07-05-16
Drie Linden
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 86Cannoe
10-04-16
Boirs
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD99Nora
Jan WILLEMS97Maska
Jan WILLEMS (*)96Maya
GP1Sylvia DIRKS92Lieke
DebHeidi NISEN91Laika
Ivo BREBELS 86Cannoe
GP1Erwin ERDBRUGGEN 76Jai
03-04-16
Hasselt
Class#NamePointsHond
Deb3Jan WILLEMS (*)100Maska
Lore LENOIR98Tess
Cindy SCHOONBROOD96Nora
Jan WILLEMS95Maya
GP1Sylvia DIRKS94Lieke
DebHeidi NISEN92Laika
Peter VOORTMANS91Nina
Ken JANSSEN87Zeno
GP1Erwin ERDBRUGGEN 79Jai
Deb77Tess
27-03-16
Zonhoven
Class#NamePointsHond
Deb3Jan WILLEMS (*)98Maska
Ivo BREBELS 90Cannoe
GP1Sylvia DIRKS89Lieke
Erwin ERDBRUGGEN 85Jai
DebJan WILLEMS83Maya
64Tess
Ken JANSSEN53Zeno
27-03-16
KKK
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD92Nora
26-03-16
Selectie Winner
Artevelde
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS96Willem
20-03-16
Zutendaal
Class#NamePointsHond
Deb3Jan WILLEMS97Maska
BrevetMarcel SCHRIJVERS96Ona
DebHeidi NISEN96Laika
Jan WILLEMS (*)96Maya
Cindy SCHOONBROOD95Nora
Ken JANSSEN94Zeno
GP1Erwin ERDBRUGGEN 93Jai
DebLore LENOIR92Tess
Peter VOORTMANS92Nina
Brevet82Troy
Deb81Tess
Ivo BREBELS 73Cannoe
Hein JACOBS69Ozzy
13-03-16
Peerke
Class#NamePointsHond
GP13Sylvia DIRKS97Lieke
DebJan WILLEMS96Maya
Peter VOORTMANS92Nina
Cindy SCHOONBROOD91Nora
Lore LENOIR91Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 89Jai
DebKen JANSSEN73Zeno
Hein JACOBS67Ozzy
06-03-16
Lummen
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 95Cannoe
Lore LENOIR95Tess
Jan WILLEMS94Maska
GP12Sylvia DIRKS94Lieke
DebKen JANSSEN93Zeno
Jan WILLEMS (*)90Maya
GP1Erwin ERDBRUGGEN 87Jai
DebCindy SCHOONBROOD85Nora
Peter VOORTMANS83Nina
05-03-16
Westerlo
Class#NamePointsHond
Brevet85Sioux
27-02-16
Roedel Houthalen
Class#NamePointsHond
DebIvo BREBELS 94Cannoe
84Nina
21-02-16
Oefenwedstrijd Zutendaal
Class#NamePointsHond
GP23Erwin ERDBRUGGEN 128Jai
GP1Sylvia DIRKS99Lieke
1Sylvia DIRKS99Lieke
Brevet1Karina ROUMA 98Leroy
Deb1Cindy SCHOONBROOD96Nora
2Peter VOORTMANS94
Brevet293
93
Deb3Heidi NISEN93Laika
3Sylvia DIRKS93Willem
Jan WILLEMS92
GP191
Brevet89Troy
DebIvo BREBELS 89Cannoe
Brevet87Noxy
Marcel SCHRIJVERS86Ona
GP1Lore LENOIR80Tess
Peter VOORTMANS77Myra
Peter VOORTMANS77Myra
Ken JANSSEN75Zeno
24-01-16
Oefenwedstrijd Vlijtingen
Class#NamePointsHond
GP2Erwin ERDBRUGGEN 127Jai
GP1Sylvia DIRKS95Lieke
Sylvia DIRKS95Lieke
Brevet2Marcel SCHRIJVERS94Ona
DebJan WILLEMS90Maya
GP1Ken JANSSEN90Zeno
DebCindy SCHOONBROOD89Nora
GP1Lore LENOIR83Tess
Deb82Nina
81Tess
BrevetKarina ROUMA 75Jazzy
GP1Peter VOORTMANS74Myra
Deb55Pipa
17-01-16
Balen
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS97Maska
Jan WILLEMS97Maska
Cindy SCHOONBROOD93Nora
93Nina
Ken JANSSEN92Zeno
Jan WILLEMS91Maya
Peter VOORTMANS79Myra
09-01-16
Limburgse interclub HS
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD96Nora
Lore LENOIR89Tess
Heidi NISEN88Laika
Peter VOORTMANS82Myra
22-11-15
Oefenwedstrijd HOBO
Class#NamePointsHond
GP23Erwin ERDBRUGGEN 142Jai
DebSylvia DIRKS95Willem
GP1Sylvia DIRKS95Lieke
Deb88Nina
GP1Peter VOORTMANS71Myra
11-11-15
Terloght
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS97Maska
Cindy SCHOONBROOD95Nora
Lore LENOIR93Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 91Jai
DebKen JANSSEN87Zeno
GP1Sylvia DIRKS87Lieke
DebPeter VOORTMANS71Myra
01-11-15
Oefenwedstrijd Boirs
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS100Maska
GP11Sylvia DIRKS95Lieke
1Sylvia DIRKS95Lieke
DebHeidi NISEN91Laika
Ken JANSSEN90Zeno
Karina ROUMA 81?
GP1Lore LENOIR81Tess
DebKarina ROUMA 81?
80Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 75Jai
Deb72Nina
25-10-15
Bilzerse viervoeters
Bilzen
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS99Maska
Ken JANSSEN96Zeno
Peter VOORTMANS95Myra
Lore LENOIR90Tess
Heidi NISEN82Laika
Cindy SCHOONBROOD76Nora
GP1Erwin ERDBRUGGEN 76Jai
Sylvia DIRKS75Lieke
18-10-15
De Meute Lanaken
Lanaken
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS97Maska
Peter VOORTMANS97Myra
Lore LENOIR95Tess
Ken JANSSEN95Zeno
Cindy SCHOONBROOD95Nora
GP1Erwin ERDBRUGGEN 92Jai
Sylvia DIRKS90Lieke
DebHein JACOBS51Ozzy
04-10-15
Lihos Genk
Genk
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD131Caro
Cindy SCHOONBROOD131Caro
DebKen JANSSEN97Zeno
Jan WILLEMS96Maska
Cindy SCHOONBROOD95Nora
Peter VOORTMANS95Myra
Lore LENOIR93Tess
GP1Sylvia DIRKS90Lieke
Erwin ERDBRUGGEN 87Jai
DebHeidi NISEN81Laika
Hein JACOBS56Ozzy
27-09-15
Limburgs Kampioenschap
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD128Caro
DebCindy SCHOONBROOD95Nora
Jan WILLEMS95Maska
Ken JANSSEN91Zeno
Peter VOORTMANS91Mira
Sylvia DIRKS89Lieke
GP1Erwin ERDBRUGGEN 85Jai
DebHeidi NISEN78Laika
Karina ROUMA 48Jazzy
30-08-15
Vlijtingen
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS98Maska
Jan WILLEMS93Maya
Cindy SCHOONBROOD88Nora
Ken JANSSEN86Zeno
GP1Erwin ERDBRUGGEN 85Jai
DebLore LENOIR83Tess
Heidi NISEN82Laika
GP1Sylvia DIRKS70Lieke
DebHein JACOBS59Ozzy
Karina ROUMA 25Jazzy
23-08-15
Olmenhof
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD99Nora
GP1Erwin ERDBRUGGEN 90Jai
DebKen JANSSEN86Zeno
Karina ROUMA 60Jazzy
16-08-15
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS98Maya
Jan WILLEMS96Maska
Cindy SCHOONBROOD95Nora
GP1Sylvia DIRKS94Lieke
15-08-15
Stevoort
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD119Caro (punten op 150)
02-08-15
Mol
Class#NamePointsHond
DebPeter VOORTMANS82Myra
12-07-15
De Roedel
Class#NamePointsHond
DebPeter VOORTMANS91Myra
07-06-15
HOBO
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
DebLore LENOIR90
Heidi NISEN85
24-05-15
Lommel
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD136
DebKen JANSSEN94
Lore LENOIR88
16-05-15
Hasselt
Class#NamePointsHond
Deb88
03-05-15
Crisnee
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 89
02-05-15
Drie Linden
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD136
12-04-15
Boirs
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 83
29-03-15
Molenheide
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD136
DebSylvia DIRKS97
Lore LENOIR77
Peter VOORTMANS73
23-03-15
Zutendaal
Class#NamePointsHond
Deb2Sylvia DIRKS99
Peter VOORTMANS95
Lore LENOIR94
Brevet92
Cindy SCHOONBROOD91
Deb90
Ken JANSSEN88
Heidi NISEN81
Hein JACOBS55
22-03-15
Zutendaal
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD137
08-03-15
't Peerke
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD134
Deb3Peter VOORTMANS97
Lore LENOIR90
GP1Erwin ERDBRUGGEN 71
DebHein JACOBS69
68
65
01-03-15
onbekend
Class#NamePointsHond
Soctest
22-02-15
Kempense Kwispel
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 90
08-02-15
Oefenwedstrijd Awans
Class#NamePointsHond
BrevetCindy SCHOONBROOD100
Deb97
BrevetJan WILLEMS94
Brevet94
GP1Sylvia DIRKS91
Erwin ERDBRUGGEN 87
DebLore LENOIR76
19-01-15
't Kruierke
Class#NamePointsHond
DebPeter VOORTMANS98
11-01-15
onbekend
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 87
14-12-14
Oefenwedstrijd Boirs
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD122
Deb97
GP1Erwin ERDBRUGGEN 92
DebHeidi NISEN89
Lore LENOIR86
Ken JANSSEN80
Hein JACOBS43
06-12-14
Briardclub
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD121
Deb94
Peter VOORTMANS89
GP1Erwin ERDBRUGGEN 89
29-11-14
Socialisatietest
Class#NamePointsHond
SoctestNina
23-11-14
Socialisatietest
Class#NamePointsHond
SoctestMaya
Jan WILLEMSNoxy
16-11-14
Aarschot
Class#NamePointsHond
DebPeter VOORTMANS95Mira
GP1Erwin ERDBRUGGEN 90Jay
11-11-14
Ter Loght
Hoeselt
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 93Jay
26-10-14
BVV Bilzen
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD134Caro (punten op 150)
Deb1Sylvia DIRKS97Lieke
Peter VOORTMANS95Mira
93Milo
Lore LENOIR82Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 78Jay
19-10-14
De Meute
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD136Caro (punten op 150)
GP12Sylvia DIRKS97Lieke
DebLore LENOIR92Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 83Jay
05-10-14
LIHOS, Genk
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD129Caro (punten op 150)
Deb92
GP1Karina ROUMA 84Jay
Deb44
27-09-14
Limburgs Kampioenschap (Roedel, Helchteren)
Class#NamePointsHond
GP1Sylvia DIRKS94Lieke
DebLore LENOIR83Tess
21-09-14
Neerpelt
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD135Caro (punten op 150)
Deb95Mylo
Lore LENOIR84Tess
GP1Erwin ERDBRUGGEN 70Jay
20-09-14
Arendonk
Class#NamePointsHond
GP1Erwin ERDBRUGGEN 74Jay
20-09-14
Clubkampioenschap HOBO - brevetgroep
Class#NamePointsHond
Brevet185Cody
258Tess
20-09-14
Clubkampioenschap HOBO - Overgangsklas
Class#NamePointsHond
Overgang1Jan WILLEMS91Maya
289Noxy
352Minouk
20-09-14
Clubkampioenschap HOBO - debutanten
Class#NamePointsHond
Deb196Mylo
2Ken JANSSEN95Xeno
3Peter VOORTMANS89Mira
20-09-14
Clubkampioenschap HOBO - Programma 1
Class#NamePointsHond
GP1196Kyra (clubkampioen 2014)
2Sylvia DIRKS78Lieke
3 FREDDY69Ilyack
20-09-14
Clubkampioenschap HOBO - recreanten
Class#NamePointsHond
Recreanten196Luna
294Juna
386Luca
26-07-14
Kempense Kwispel
Class#NamePointsHond
Brevet79Maaike (Duitse Herder)
08-06-14
HOBO
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
GP2Cindy SCHOONBROOD99Caro (hollandse herder) - resultaat op 150
Deb2Sylvia DIRKS97Lieke (border collie)
87Milo (golden retriever)
Lore LENOIR60Tess (border collie)
01-06-14
Awans
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS92Lieke (border collie)
Lore LENOIR75Tess (border collie)
25-05-14
Lommel
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS95Lieke (border collie)
Lore LENOIR90Tess (border collie)
27-04-14
DDV Herentals
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS93Lieke (border collie)
Lore LENOIR64Tess (border collie)
23-03-14
Zutendaalse Vrije Honden School ZVHS
Class#NamePointsHond
BrevetJan WILLEMS97
DebSylvia DIRKS95
BrevetPeter VOORTMANS95
Deb93
81
Heidi NISEN
27-10-13
Bilzen
Class#NamePointsHond
GP195Jiska (Tervuurse Herder)
20-10-13
De Meute
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP193Jiska (Tervuurse Herder)
06-10-13
Geel
Class#NamePointsHond
GP189Jiska (Tervuurse Herder)
06-10-13
LIHOS
Genk
Class#NamePointsHond
Deb71Brahms (Golden Retriever)
05-10-13
Clubkampioenschap HOBO
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD3e x Clubkampioen - Caro (Hollandse Herder)
28-09-13
Limburgs Kampioenschap
Tongeren
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD90Caro (Hollandse Herder)
15-09-13
Brevet - De Drie Linden
Tessenderlo
Class#NamePointsHond
Sylvia DIRKS97Lieke (Border Collie)
91Lore (Catalaanse Herder)
15-09-13
Neerpelt
Class#NamePointsHond
GP1297Jiska (Tervuurse Herder)
08-09-13
GP van België
Gemmenich
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD63Caro (Hollandse Herder)
17-08-13
Olmenhof
Herk-de-Stad
Class#NamePointsHond
GP196Jiska (Tervuurse Herder)
15-08-13
Stevoort
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD79Caro (Hollandse Herder)
04-08-13
Mol
Class#NamePointsHond
GP193Jinx (Duitse Herder)
89Jiska (Tervuurse Herder)
Cindy SCHOONBROOD79Caro (Hollandse Herder)
28-07-13
Tielt
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
21-07-13
Brasschaat
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD94Caro (Hollandse Herder)
07-07-13
Kravaalbos
Lennik
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD94Caro (Hollandse Herder)
77Jinx (Duitse Herder)
06-07-13
De Roedel
Houthalen-Helchteren
Class#NamePointsHond
GP193Jiska (Tervuurse Herder)
Deb90Gaiko (Golden Retriever)
29-06-13
Wimpelse Hondenvrienden
Class#NamePointsHond
GP12Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
90Jinx (Duitse Herder)
16-06-13
DTC
Tongeren
Class#NamePointsHond
GP1295Jinx (Duitse Herder)
16-06-13
Meerhout
Class#NamePointsHond
Deb96Gaiko (Golden Retriever)
GP1Cindy SCHOONBROOD72Caro (Hollandse Herder)
09-06-13
HOBO
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
Deb94Brahms (Golden Retriever)
GP190Jinx (Duitse Herder)
Deb86Gaiko (Golden Retriever)
84Bo (Beagle)
77Jethro (Duitse Herder)
GP174Scoop (Labrador Retriever)
DebLore LENOIR60Tess (Border Collie)
51Luca (Labrador Retriever)
01-06-13
De Woef
Hechtel-Eksel
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
96Jinx (Duitse Herder)
68Scoop (Labrador Retriever)
26-05-13
Lommel
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
94Jinx (Duitse Herder)
88Scoop (Labrador Retriever)
12-05-13
Geetbets
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD92Caro (Hollandse Herder)
12-05-13
Rijkevorsel
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD66Caro (Hollandse Herder)
05-05-13
Crinsee
Class#NamePointsHond
GP197Jinx (Duitse Herder)
04-05-13
Vrije liefhebbers
Sint Katelijne Waver
Class#NamePointsHond
GP1297Jinx (Duitse Herder)
21-04-13
Melsbroek
Class#NamePointsHond
GP1397Jinx (Duitse Herder)
20-04-13
Hasseltse Hondenschool
Hasselt
Class#NamePointsHond
Deb75Brahms (Golden Retriever)
13-04-13
Canin de Lile
Class#NamePointsHond
GP179Jinx (Duitse Herder)
06-04-13
Lummen
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
84Scoop (Labrador Retriever)
01-04-13
Crecou
Hélécine
Class#NamePointsHond
GP1397Jinx (Duitse Herder)
31-03-13
Molenheide
Zonhoven
Class#NamePointsHond
GP195Jinx (Duitse Herder)
91Scoop (Labrador Retriever)
30-03-13
KKK
Turnhout
Class#NamePointsHond
GP199Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
GP186Scoop (Labrador Retriever)
24-03-13
Tombeekse Hondenvrienden
Class#NamePointsHond
GP196Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD74Caro (Hollandse Herder)
23-03-13
Zutendaal
Class#NamePointsHond
Deb94Gaiko (Golden Retriever)
GP192Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD92Caro (Hollandse Herder)
85Scoop (Labrador Retriever)
10-03-13
't Peerke
Peer
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
95Jinx (Duitse Herder)
Deb91Gaiko (Golden Retriever)
GP185Scoop (Labrador Retriever)
02-03-13
Nivelles
Class#NamePointsHond
GP199Jinx (Duitse Herder)
23-02-13
Ter Dries
Putte
Class#NamePointsHond
GP195Jinx (Duitse Herder)
17-02-13
De Kempense Kwispel
Mol
Class#NamePointsHond
GP13Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
75Scoop (Labrador Retriever)
75Jinx (Duitse Herder)
10-02-13
Netevallei
Herselt
Class#NamePointsHond
GP1398Jinx (Duitse Herder)
10-02-13
Maasland
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
Deb94Scoop (Labrador Retriever)
82Gaiko (Golden Retriever)
02-02-13
De Paai
Turnhout
Class#NamePointsHond
GP1398Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD95Caro (Hollandse Herder)
26-01-13
Vlimmeren
Class#NamePointsHond
Deb87Scoop (Labrador Retriever)
20-01-13
Balen
Class#NamePointsHond
Deb93Scoop (Labrador Retriever)
08-12-12
Briard club
Lihos, Genk
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD95Caro (Hollandse Herder)
93Jinx (Duitse Herder)
Deb84Scoop (Labrador Retriever)
24-11-12
Belgische Interclub
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
95Jinx (Duitse Herder)
Jan WILLEMS92Jenna (Duitse Herder)
18-11-12
Merksplas
Class#NamePointsHond
GP11Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
11-11-12
HC Ter Locht
Hoeselt
Class#NamePointsHond
GP1Jan WILLEMS98Jenna (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
94Jinx (Duitse Herder)
Deb91Scoop (Labrador Retriever)
88Gaiko (Golden Retriever)
83Brahms (Golden Retriever)
10-11-12
Aarschot
Class#NamePointsHond
GP185Jinx (Duitse Herder)
04-11-12
Holvensche Geel
Geel
Class#NamePointsHond
GP13Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
82Jinx (Duitse Herder)
28-10-12
Bilzerse Viervoeter
Bilzen
Class#NamePointsHond
GP1199Jinx (Duitse Herder)
2Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
Deb94Scoop (Labrador Retriever)
91Gaiko (Golden Retriever)
27-10-12
Zele
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD92Caro (Hollandse Herder)
27-10-12
De trouwe vriend
Laakdal
Class#NamePointsHond
GP196Jinx (Duitse Herder)
Deb91Scoop (Labrador Retriever)
21-10-12
De meute
Lanaken
Class#NamePointsHond
GP197Jinx (Duitse Herder)
Deb196Scoop (Labrador Retriever)
GP1Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
Deb89Gaiko (Golden Retriever)
GP1Jan WILLEMS81Jenna (Duitse Herder)
14-10-12
Lupus
Halen
Class#NamePointsHond
GP195Jinx (Duitse Herder)
Deb93Scoop (Labrador Retriever)
GP1Cindy SCHOONBROOD92Caro (Hollandse Herder)
Jan WILLEMS91Jenna (Duitse Herder)
Deb83Gaiko (Golden Retriever)
13-10-12
Kelmis
Class#NamePointsHond
GP193Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD93Caro (Hollandse Herder)
07-10-12
LIHOS
Genk
Class#NamePointsHond
Deb87Scoop (Labrador Retriever)
83Jethro (Duitse Herder)
81Gaiko (Golden Retriever)
GP1Cindy SCHOONBROOD81Caro (Hollandse Herder)
Deb79Brahms (Golden Retriever)
GP1Sylvia DIRKS75Jenna (Duitse Herder)
71Jinx (Duitse Herder)
06-10-12
Rochefort
Class#NamePointsHond
GP12Cindy SCHOONBROOD95Caro (Hollandse Herder)
92Jinx (Duitse Herder)
29-09-12
Limburgs kampioenschap
Tongeren
Class#NamePointsHond
Deb199Limburgs kampioen, Jinx (Duitse Herder)
3Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
Sylvia DIRKS93Jenna (Duitse Herder)
GP1Jan WILLEMS66Xcena (Duitse Herder)
23-09-12
HOBA
Deurne
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD88Caro (Hollandse Herder)
77Jinx (Duitse Herder)
Sylvia DIRKS72Jenna (Duitse Herder)
23-09-12
De Kriekel
Zonhoven
Class#NamePointsHond
Deb87Gaiko (Golden Retriever)
84Jethro (Duitse Herder)
16-09-12
Neerpelt
Class#NamePointsHond
GP13Sylvia DIRKS95Jenna (Duitse Herder)
Deb295Scoop (Labrador Retriever)
GP194Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD91Caro (Hollandse Herder)
Deb85Gaiko (Golden Retriever)
83Jethro (Duitse Herder)
25-08-12
VHV
Meerhout
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD93Caro (Hollandse Herder)
89Jinx (Duitse Herder)
19-08-12
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
Deb96Scoop (Labrador Retriever)
GP1Sylvia DIRKS75Jenna (Duitse Herder)
18-08-12
Olmenhof
Herk-de-stad
Class#NamePointsHond
GP1Cindy SCHOONBROOD95Caro (Hollandse Herder)
Deb92Scoop (Labrador Retriever)
15-08-12
De Hondenvrienden
Stevoort
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
05-08-12
Moldernete
Mol
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
98Jinx (Duitse Herder)
Sylvia DIRKS89Jenna (Duitse Herder)
04-08-12
Schalkse Hondenvrienden
Alken
Class#NamePointsHond
Deb2Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse herder)
92Scoop (Labrador Retriever)
29-07-12
De Kempense Kwispel
Mol
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
98Jinx (Duitse Herder)
93Scoop (Labrador Retriever)
86Brahms (Golden Retriever)
22-07-12
't Speelhof
Sint-Truiden
Class#NamePointsHond
Deb398Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
GP1Jan WILLEMS95Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS80Jenna (Duitse Herder)
15-07-12
Hondenunief
Leuven
Class#NamePointsHond
Deb2Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
3Sylvia DIRKS95Jenna (Duitse Herder)
493Scoop (Labrador Retriever)
80Jethro (Duitse Herder)
75Brahms (Golden Retriever)
01-07-12
Awans
Class#NamePointsHond
Deb1100Jinx (Duitse Herder)
GP1Jan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS96Jenna (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD96Caro (Hollandse Herder)
17-06-12
DCT
Tongeren
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
2Sylvia DIRKS98Jenna (Duitse Herder)
95Jinx (Duitse Herder)
GP1Jan WILLEMS95Cxena (Duitse Herder)
Deb90Scoop (Labrador Retriever)
89Gaiko (Golden Retriever)
83Brahms (Golden Retriever)
10-06-12
HOBO
Opglabbeek
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
298Jinx (Duitse Herder)
Sylvia DIRKS94Jenna (Duitse Herder)
91Scoop (Labrador Retriever)
88Jetro (Duitse Herder)
84Gaiko (Golden Retriever), beste Golden
83Brahms (Golden Retriever)
02-06-12
De Woef
Eksel
Class#NamePointsHond
Deb3Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
95Jinx (Duitse Herder)
93Scoop (Labrador Retriever)
90Gaiko (Golden Retriever)
27-05-12
H.S. Lommel
Class#NamePointsHond
Deb1100Jinx (Duitse Herder)
GP1Jan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
DebCindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
Sylvia DIRKS95Jenna (Duitse Herder)
91Scoop (Labrador Retriever)
90Gaiko (Golden Retriever)
13-05-12
Geetbets
Class#NamePointsHond
Deb299Jinx (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
06-05-12
Crisnée
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
GP1Jan WILLEMS95Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS93Jenna (Duitse Herder)
81Gaiko (Golden Retriever)
29-04-12
De Dappere Vriend
Herentals
Class#NamePointsHond
Deb3100Jinx (Duitse Herder)
1Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
94Gaiko (Golden Retriever)
Sylvia DIRKS94Jenna (Duitse Herder)
21-04-12
HS Hukkelbergse
Lichtaart
Class#NamePointsHond
Deb95Gaiko (Golden Retriever), prijs "Beste Golden"
14-04-12
Hasselt
Class#NamePointsHond
Deb1Cindy SCHOONBROOD100Caro (Hollandse Herder)
94Jinx (Duitse Herder)
86Scoop (Labrador Retriever)
09-04-12
Helecine
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS97Jenna (Duitse Herder)
297Jinx (Duitse Herder)
90Gaiko (Golden Retriever)
GP1Jan WILLEMS90Xcena (Duitse Herder)
Deb85Scoop (Labrador Retriever)
07-04-12
Lummen
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
86Scoop (Labrador Retriever)
01-04-12
Zonhoven
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS99Jenna (Duitse Herder)
2Cindy SCHOONBROOD99Caro (Hollandse Herder)
98Jinx (Duitse Herder)
92Scoop (Labrador Retriever)
89Gaiko (Golden Retriever)
25-03-12
Zutendaal
Class#NamePointsHond
DebSylvia DIRKS96Jenna (Duitse Herder)
92Gaiko (Golden Retriever)
11-03-12
HS 't Peerke
Peer
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
GP1Jan WILLEMS95Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS91Jenna (Duitse Herder)
90Gaiko (Golden Retriever)
78Scoop (Labrador Retriever)
18-02-12
Oefenwedstrijd LIHOS
Genk
Class#NamePointsHond
Deb298Jinx (Duitse Herder)
2Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
97Gaiko (Golden Retriever)
GP11Jan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS93Jenna (Duitse Herder)
84Scoop (Labrador Retriever)
12-02-12
HS 't Maasland
Lanaken
Class#NamePointsHond
Deb1Sylvia DIRKS99Jenna (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD97Caro (Hollandse Herder)
97Jinx (Duitse Herder)
94Gaiko (Golden Retriever)
76Scoop (Labrador Retriever)
28-01-12
Border Collie Club
Vlimmeren
Class#NamePointsHond
Deb2Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
95Scoop (Labrador)
95Jinx (Duitse Herder)
87Gaiko (Golden Retriever)
15-01-12
Limburgse Interclub
HS Lupus - Halen
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD94Lexy
91Jinx (Duitse Herder)
Sylvia DIRKS88Jenna (Duitse Herder)
10-12-11
Belgische Briard Club
Class#NamePointsHond
Deb93Jinx (Duitse Herder)
81Gaiko (Golden Retriever)
27-11-11
Oefenwedstrijd Boirs
Class#NamePointsHond
Deb3Sylvia DIRKS98Jenna (Duitse Herder)
GP13Jan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
Deb83Gaiko (Golden Retriever)
81Jethro (Duitse Herder)
77Brahms (Golden Retriever)
11-11-11
Ter Loght
Class#NamePointsHond
GP13Jan WILLEMS98Cxena (Duitse herder)
DebSylvia DIRKS96Jenna (Duitse herder)
Cindy SCHOONBROOD95Caro (Hollandse herder)
90Scoop (Labrador)
86Jinx (Duitse herder)
69Joran (Bouvier)
23-10-11
De Bilzerse Viervoeters
Bilzen
Class#NamePointsHond
Deb2Cindy SCHOONBROOD98Caro (Hollandse Herder)
396Jinx (Duitse Herder)
GP13Jan WILLEMS94Cxena (Duitse Herder)
DebSylvia DIRKS89Jenna (Duitse Herder)
83Scoop (Labrador Retriever)
16-10-11
Lanaken
Class#NamePointsHond
Deb97Jinx (Duitse Herder)
01-10-11
Brevet (LIHOS)
Class#NamePointsHond
90Brahms (Golden Retriever)
85Jethro (Duitse herder)
21-08-11
HV Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
GP1Jan WILLEMS84Cxena (Duitse Herder)
15-08-11
Stevoort
Class#NamePointsHond
GP13Jan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
17-07-11
HS 't Speelhof Sint-Truiden
Class#NamePointsHond
GP14Jan WILLEMS97Cxena (Duitse Herder)
19-06-11
Brevet (HOBO)
Class#NamePointsHond
Sylvia DIRKS96Jenna (Duitse Herder)
29-05-11
HV Lommel
Class#NamePointsHond
GP1Jan WILLEMS91Cxena (Duitse Herder)
14-11-10
Bocholt
Class#NamePointsHond
GP11Jan WILLEMS97Cxena (Duitse Herder)
11-11-10
Terloght
Class#NamePointsHond
Deb93Gorko (Duitse Herder)
GP1Jan WILLEMS92Cxena (Duitse Herder)
24-10-10
Bilzen
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD94Casper (Engelse Staffordshire)
Jan WILLEMS94Gaiko (Golden Retriever)
17-10-10
Lanaken
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
95Gorko (Duitse Herder)
03-10-10
Lihos
Class#NamePointsHond
Deb89Gorko (Duitse Herder)
19-09-10
Neerpelt
Class#NamePointsHond
Deb3Cindy SCHOONBROOD95Casper (Engelse Staffordshire)
15-08-10
Stevoort
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS100Cxena (Duitse Herder)
18-07-10
Bekkevoort
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
10-07-10
Helchteren
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD86Casper (Engelse Staffordshire)
05-06-10
Eksel
Class#NamePointsHond
Deb87Gorko (Duitse Herder)
30-05-10
Lommel
Class#NamePointsHond
DebCindy SCHOONBROOD86Casper (Engelse Staffordshire)
10-04-10
Hasselt
Class#NamePointsHond
Deb399Gorko (Duitse Herder)
15-11-09
Bocholt
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD73Casper (Engelse Staffordshire)
11-11-09
Terloght
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS94Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD90Casper (Engelse Staffordshire)
18-10-09
Lanaken
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD93Casper (Engelse Staffordshire)
04-10-09
Lihos
Class#NamePointsHond
Deb96Mira (Bouvier)
Jan WILLEMS94Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD91Casper (Engelse Staffordshire)
25-09-09
Limburgs Kampioenschap
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS95Cxena (Duitse Herder)
93Mira (Bouvier)
19-09-09
Neerpelt
Class#NamePointsHond
DebJan WILLEMS94Cxena (Duitse Herder)
78Mira (Bouvier)
30-08-09
Vlijtingen
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS98Cxena (Duitse Herder)
16-08-09
Scherpenheuvel
Class#NamePointsHond
Deb1Jan WILLEMS99Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD87Casper (Engelse Staffordshire)
15-08-09
Stevoort
Class#NamePointsHond
Deb3Jan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
31-05-09
De Woef Eksel
Class#NamePointsHond
Deb3Jan WILLEMS96Cxena (Duitse Herder)
Cindy SCHOONBROOD92Casper (Engelse Staffordshire)
30-11--1
Class#NamePointsHond
There are no entries for this race yet.